Finał Expert

MiejsceImięNazwiskoSzkołaMiejscowośćPunkty
1KarolAngrysI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w ŁańcucieŁańcut15
1SebastianAugustynZespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w DębicyDębica15
1DawidAugustynowiczIX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. NorwidaCzęstochowa15
1JagodaBalSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola15
1JanekBanaszkiewiczIV LO im. Adama Mickiewicza w WarszawieWarszawa15
1MajaBartczak38 Dwujęzyczne Liceum OgólnokształcącePoznań15
1JanBąkowskiLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1WeronikaBedełekL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice15
1TomaszBębenZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w RyglicachRyglice15
1MikołajBiałekZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1ŁukaszBigajZespół Szkół Techniczno-Usługowych w TrzebiniTrzebinia15
1DamianBiskupski26 LO w ŁodziŁódź15
1DanielBlokI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1RadosławBlokI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1TomaszBohosiewiczV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w GliwicachGliwice15
1KrzysztofBoryczkaV LO Bielsko-BiałaFrydek15
1BartoszBrejnakL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice15
1KonradBryłowskiPZS nr 2 w WejherowieWejherowo15
1MateuszBrzozowskiSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola15
1KamilButrynSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola15
1HubertBystrekZespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w DębicyDębica15
1KarolChwarszczyńskiVI Liceum Ogólnokształcące w GdyniGdynia15
1DamianCisłoZSMEiEToruń15
1MichałCyranZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk15
1BartłomiejCzajkaLiceum Ogólokształcące im. Tadeusza KościuszkiLubaczów15
1JuliuszCzechuraZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1PawełCzerneckiZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1AleksanderCzerwionkaPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł\"" w WejherowieWejherowo15
1KacperĆwiertnia15
1KamilDereńZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec15
1AdrianDębskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki15
1TomaszDołmatV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w GliwicachGliwice15
1MateuszDominZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów15
1FilipDrozdZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1CezaryDudkiewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w TurkuTurek15
1DawidDworakVI Liceum Ogólnokształcące w GdyniGdynia15
1KarolDyrdaZespół Szkół Technicznych w LeżajskuLeżajsk15
1SzymonDyszewski15
1MichasDziekonskiLiceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok15
1JarosławFąfara15
1DominikFreyZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1KrystianGaczyńskiVIII LO im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań15
1SebastianGamracyI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1BartoszGembarskiZSMEiEToruń15
1JoannaGilowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1MarekGiżaZespół Szkół Technicznych w LeżajskuLeżajsk15
1PiotrGłowaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1DominikGoczał26 LO w ŁodziŁódź15
1AdrianGoralZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.15
1FilipGorzelakZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz15
1DawidGospodarekVII Liceum Ogólnokształcące im. DąbrówkiPoznań15
1PatrykGórecznySamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola15
1MateuszGrudzińskiLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1KajetanGrzybowskiIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk15
1BartoszGrzybowskiZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1PawełGrzymski-OstręgaI LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława LimanowskegoWarszawa15
1ArturGulikLiceum Ogólnokształcące nr 3 im Św. Jana Kantego w PoznaniuPoznań15
1BartoszGutLO im.Tadeusza Kościuszki w KrzeszowicachKrzeszowice15
1AdrianHałysZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk15
1PiotrHardy15
1MaciejHenkelV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w GliwicachGliwice15
1ArtemHerasymiukZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1MiłoszIleckiIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk15
1DenisJabłońskiZSMEiEToruń15
1JakubJaniszekZSO Nr 1 KwidzynKwidzyn15
1MaksymJermolonekZgierski Zespół Szkół Ponadgimazjalnych im. Jana Pawła IIZgierz15
1KarolJezierskiZespół Szkół Elektryczno - ElektronicznychSzczecin15
1MaciejJózefkowiczI Liceum OgólnokształcąceToruń15
1PatrykJurkiewiczLO GóraGóra15
1KarolJuszczynkaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1RadosławKamińskiZSP10 \""ELEKTRONIK\"" w ŁodziZgierz15
1WojciechKasolikPowiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno- Elektrycznych im. Mikołaja KopernikaKęty15
1PatrykKieratV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w GliwicachGliwice15
1JakubKiljańskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1TomaszKisielZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk15
1JanKiwlenko15
1AdrianKlamutZespół Szkół Publicznych w RymanowieRymanów15
1JanKlimczakI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaLublin15
1DamianKluczyńskiZespół Szkół Elektryczno - ElektronicznychSzczecin15
1SzymonKmiećI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1BartoszKobiałkaZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec15
1MarcinKokoszkaZespół Szkół Nr 1 w Bochni im. Stanisława StaszicaBochnia15
1MarcinKondeuszZespół Szkół w Nowej SarzynieNowa Sarzyna15
1KacperKorneckiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w KrzeszowicachTenczynek15
1BartoszKorytkoZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław15
1JakubKowalskiI Liceum OgólnokształcąceSieradz15
1BartłomiejKozakRCEZ BiłgorajBiłgoraj15
1MichalinaKozakI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1MichałKrausePowiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie im. Bohaterskiej Załogi ORP \""Orzeł\""Wejherowo15
1BartłomiejKrawczyk15
1JuliaKrysiakI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1WiktorKryziaZespół Szkół Technicznych im. Ignacego MościckiegoTarnów15
1DanielKrzyżański26 LO w ŁodziŁódź15
1FilipKubeckiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław15
1ŁukaszKucharczyk15
1MichałKurdzielLiceum ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w KrzeszowicachKrzeszowice15
1MateuszKwaśnyLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1JasiekKwiatkowski15
1AndrzejKyciaZespół Szkół Technicznych w LeżajskuLeżajsk15
1ErnestLelekZespół Szkół TechnicznychMielec15
1KamilLewucha15
1MichałLipiórZespół Szkół TechnicznychMielec15
1JakubLisekVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań15
1AleksandraLisowskaIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki15
1PawełŁacekI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaLublin15
1MichałŁacinaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław15
1KacperŁawniczakL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice15
1MaciejŁączakZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1GabrielŁobodaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1JakubŁotyszZSMEiEToruń15
1WojciechŁuszczakZespół Szkół Technicznych w LeżajskuLeżajsk15
1KonradMaciągaI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1KacperMaciołekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec15
1KrystianMadejZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1ŁukaszMadejZespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej BeskidzkiejZakrzów15
1RadosławMalecIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w RzeszowieRzeszów15
1PawełMaliszZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1KrzysztofMalitaZespół Szkół Technicznych w LeżajskuLeżajsk15
1SzymonMarcinekZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1DanielMarczakI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w LegnicyLegnica15
1JakubMarkowskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław15
1KrzysztofMaślankowskiZespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej CuriePłock15
1GrzegorzMatłokZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1HubertMazurI Liceum Ogólnokształcace im. T. KosciuszkiLegnica15
1DawidMeleszczukLiceum Ogólnokształcące im. Ziemi PodlaskiejKomarówka Podlaska15
1AleksandraMichalskaLiceum Ogólokształcące im. Tadeusza KościuszkiLubaczów15
1BartoszMichniewiczLiceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana III Sobieskiego w OławieOława15
1KacperMiklaszewskiZgierski Zespół Szkół Ponadgimazjalnych im. Jana Pawła IIZgierz15
1WojciechMisiakLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1JakubMisinaZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec15
1SzymonMiśZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz15
1ArkadiuszMitkaZespół Szkół Techniczno-Usługowych w TrzebiniTrzebinia15
1MichałMiziołek15
1MateuszMroszczykI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w ŁańcucieKosina15
1KamilNaglikPZ nr 10 SME im. M. KopernikaKęty15
1MichałNalepaSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola15
1JanNapieralskiZSMEiEToruń15
1TomaszNiemiecZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1BartoszNowakLiceum Ogolnokształcące im. J. SłowackiegoGrodzisk Wlkp.15
1MichałObaraIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk15
1TomaszObuchowskiZespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku WarmińskimLidzbark Warmiński15
1MateuszOlechI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1ErykOlejarzZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław15
1KrystianOlszowyZespół Szkół Technicznych w LeżajskuLeżajsk15
1JuliaOmilianowiczIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki15
1LucasOnooInternational School of KrakowLusina15
1KacperOsikaZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów15
1PatrykOstafin15
1KamilPaczkowskiZSMEiEToruń15
1KacperPaluchII Liceum Ogólnokształcące im. Romualda TrauguttaCzęstochowa15
1NorbertParczewskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1MichałPartykaZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1SzymonPaszkiewiczI Liceum OgólnokształcąceSieradz15
1MiłoszPawłowskiZSMEiEToruń15
1MartaPiechówkaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków15
1MichałPiekutowskiZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.15
1KrzysztofPiłatZespół Szkół nr. 9 im. Romualda Traugutta w KoszalinieKoszalin15
1JakubPitułaVIII LO PoznańPoznań15
1AnnaPogorzelskaV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w GliwicachGliwice15
1HubertPokrywkaSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola15
1JakubPopiołekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec15
1KrystianPośledniLiceum Ogolnokształcące im. J. SłowackiegoGrodzisk Wlkp.15
1AgataPrzybyłaZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1AdamPuchalskiII LO im. K. K. BaczyńskiegoKonin15
1MikołajPuchałaZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1MateuszPukZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1KajetanRadulskiLiceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejWasilków15
1DawidRakoczyZespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w GronowieGronowo15
1GrzegorzRogowskiLiceum Ogólokształcące im. Tadeusza KościuszkiLubaczów15
1KrzysztofRomańskiI Liceum OgólnokształcąceToruń15
1JanRosa15
1WiktorRożnowskiIX Liceum OgólnokształcąceRzeszów15
1KrzysztofRybińskiZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1GrzegorzRyńskiTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa15
1BartoszSambórLiceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-SkłodowskiejKazimierza Wielka15
1PrzemysławSękL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice15
1AnnaSierkaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków15
1DominikSiwochowiczZespół Szkół Elektryczno - ElektronicznychSzczecin15
1WojciechSkoczylasV Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej w PoznaniuPoznań15
1FilipSkrzeczkowskiI Liceum OgólnokształcąceToruń15
1DominikSłodkowskiLiceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w BartoszycachBartoszyce15
1KrzysztofSłonka15
1SzymonSmolik15
1JakubSocałaPZ Nr 10 SME im. M. KopernikaKęty15
1JakubSosinZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1TomaszSrokaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice15
1AleksanderStanochZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica15
1NataliaStarońII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków15
1PawełSteczkiewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1JakubStępkowskiZespołu Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w ToruniuToruń15
1AlessandraStraszewskaLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1JakubSusZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów15
1WojtekSyperIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki15
1AdamSzalaZespół Szkół TechnicznychMielec15
1JakubSzczepaniakZespół Szkół Politechnicznych w GłogowieSzlichtyngowa15
1JakubSzczęch26 LO w ŁodziŁódź15
1JakubSzklarczykZespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej BeskidzkiejSucha Beskidzka15
1WojciechSzodaLiceum Ogólnokształcące w SokółceSokółka15
1WiktorSztabaSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola15
1StanisławŚcieszkaVI LOBydgoszcz15
1JeremiaszŚliwińskiZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów15
1SzymonŚliwowskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki15
1MateuszTargońskiZSMEiEToruń15
1KamilTroczewskiZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.15
1PatrycjaTrojanI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1MichałTurekIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachSuwałki15
1KrzysztofUrbiszII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-koźle15
1DamianWagiłaZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.15
1DawidWalczakII LO im. K. K. BaczyńskiegoKonin15
1MichałWielgus26 LO w ŁodziŁódź15
1SylwiaWielkopolanLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1JakubWięcek15
1DamianWilkZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków15
1BartłomiejWiśniewski15
1StanisławWitkowskiI LOBytom15
1ErykWojciechowskiZespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w GronowieGronowo15
1KrystianWolińskiLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1JoannaWolnowskaVII Liceum Ogólnokształcące im. DąbrówkiPoznań15
1DamianWołczykI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław15
1KrzysztofWołkonowskiII Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle15
1KlaudiaWołtoszZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk15
1HubertWozińskiLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1MagdaleniaWoźniakLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
1SzymonWrzesiński26 LO w ŁodziŁódź15
1KatarzynaZawadkaII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-KoźluKędzierzyn-Koźle15
1DamianZawolskiZespół Szkół Politechnicznych \""Energetyk\""Wałbrzych15
1JanZiarkowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków15
1KingaŻywańskaLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoKoło15
2AdamCiesiółkaZespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła IIŚrem14
2KrystianCzachorZespół Szkół TechnicznychMielec14
2FilipDrażba14
2DominikaFerfecka14
2SzymonGawłowski26 LO w ŁodziŁódź14
2WojciechGórasZespół Szkół TechnicznychGrudziądz14
2KasiaJankowskaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice14
2FilipJastrzębskiIII LOPszczyna14
2MichałKarbowiak14
2JakubKuczysVI Liceum Ogólnokształcące w GdyniGdynia14
2JakubKusiakZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków14
2SzymonMajewskiLiceum Ogólnokształcące im. Bolesława PrusaSkierniewice14
2MarekMianowski3 liceum ogulnokształcące PszczynaPiasek14
2AleksandraPasiekaII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieKraków14
2RadosławPsykL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice14
2ErykSękRegionalne Centrum Edukacji Zawodowej w NiskuStalowa Wola14
2KrzysztofSternikZST LeżajskLeżajsk14
2SzymonTalarIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin14
2PatrykTrojakLO GóraGóra14
2KrystianWoliński14
2KacperZakrzewskiII Liceum Ogólnokształcące w SuwałkachSuwałki14
3JuliaBanachZespół Szkół im. Emilii SczanieckiejPniewy13
3PhilippBaszukZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.13
3DawidBieleckiZespół Szkół Zawodowych w GołdapiGołdap13
3KacperCisekZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk13
3SewerynFroncZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk13
3ŁukaszGoliczewskiLO GóraGóra13
3JakubGubarZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.13
3MichałKarpierzZS Rabka - ZdrójRabka - Zdrój13
3MykytaLytvynZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków13
3BartłomiejMierzejewskiZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.13
3JustynaMocholLO GóraGóra13
3MateuszNarowskiZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec13
3ŁukaszNowakowskiPZS nr 2 im. Bohaterskiej załogi \""Orzeł\""Wejherowo13
3WiktorOlejniczak13
3RuslanRadczenkoZespół Szkół Elektrycznych Nr 2Kraków13
3NorbertSajaZespół Szkół Elektryczno - ElektronicznychSzczecin13
3DanielSiembabZespół Szkół TechnicznychMielec13
3MateuszSochaZespół Szkół TechnicznychMielec13
3MichałSulikowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice13
3MichałSzendzielorzZespół Szkół ŁącznościGliwice13
3MariaSzulc38 Dwujęzyczne Liceum OgólnokształcącePoznań13
3MateuszSzybickiPZSP im. J. Siwińskiego w LegionowieLegionowo13
3JakubWiśnieskiZSP im. A.Mickiewicza w LubaniuLubań13
3DominikWłodarczykZST LeżajskLeżajsk13
3FilipŻółkiewskiZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.13
4PatrycjaBronikowskaI Liceum OgólnokształcąceToruń12
4MaciejGuzikInternational School of KrakowLusina12
4AdrianJanyszak12
4MateuszKwiatkowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice12
4MateuszMituraZespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w GrudziądzuGrudziądz12
4EmiliaSkopZSMEiEToruń12
4JakubWelcI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaJarosław12
5ŁukaszAmeljanZespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w KołobrzeguKołobrzeg11
5JakubCzermińskiIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk11
5TomaszDąbrowskiIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk11
5DamianFiguraZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica11
5PawełGłodzikZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec11
5BartoszKlocZespół Szkół OgólnokształcącychStrzelin11
5ŁukaszLonczakZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec11
5JakubPająkZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław11
5JakubStefańskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w TurkuTurek11
6AdrianCiułaZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec10
6MiłoszCubałaTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa10
6DanielKleszczZespół Szkół TechnicznychGrodzisk Wielkopolski10
6KamilKłodawskiZespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej CuriePłock10
6MarcinKowalskiZespół Szkół Techniczno-Usługowych w TrzebiniTrzebinia10
6MagdaKozajdaI Liceum Ogólnokształcace im. T. KosciuszkiLegnica10
6MichałMazurZespół szkół imienia Stanisława Staszica w StaszowieStaszów10
6DominikaSzymańskaLiceum Ogólnokształcące im. Bolesława PrusaSkierniewice10
6MichałWaloszczykZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.10
6MaciejZiębaIX Liceum OgólnokształcąceGdańsk10
7AdrianBąkZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec9
7KonradDoboszZespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w SosnowcuSosnowiec9
7DamianKobylińskiZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław9
7JakubKołachaI Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w PraszcePraszka9
7PatrykKuśnierzZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław9
7PatrykLesiakZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica9
7KrzysztofOrlińskiZSCKP 80Sochaczew9
7MałgorzataPągowskaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice9
7DominikPąśkoL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice9
7MichałPniakZespół Szkół Centrum Kształcenia PraktycznegoSochaczew9
7DawidPotyrałaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław9
7AlbertSibigaLiceum Im. KEN w Stalowej WoliNisko9
7MaciekSzczepanikL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice9
7DawidSzemroZespół Szkół nr 9 im. R. Traugutta KoszalinKoszalin9
7NataliaŚmiałekL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice9
7ŁukaszWitkowski9
7PrzemysławWłochowiczTechniczne Zakłady NaukoweCzęstochowa9
7JuliaWoźniczkaI Liceum OgólnokształcąceSieradz9
7OliwiaZwolińskaL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice9
8SzymonBednorzZespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w RybnikuRybnik8
8KacperDziembek8
8DominikFrączekSamorządowe LiceumOgólnokształcące im. C.K. NorwidaStalowa Wola8
8AmeliaKowalska8
8MaciejKrzyżanowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice8
8ŁukaszŁodygaZespoł Szkół ElektrycznychGorzów Wlkp.8
8MateuszMagdzińskiZespół Szkół TechnicznychGrudziądz8
8AdrianMarszałekZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław8
8MarcinNadarzyńskiZespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście LubawskimNowe Miasto Lubawskie8
8BartoszObrałNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema w BibicachBibice8
8NikodemOlszowyZespół Szkoł nr 10 X Liceum OgólnokształcąceToruń8
8AgataOsuchZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w JarosławiuJarosław8
8JakubPłochAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów8
8KrzysztofPoznańskiZespół Szkół TechnicznychGrudziądz8
8KacperRadzikowskiZespół Szkół TechnicznychGrudziądz8
8PiotrSłowickiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie MazowieckimTomaszów Mazowiecki8
8KrystianSzlagorZespół Szkół Elektrycznych, Elektronicznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-BiałejBielsko-Biała8
8JakubWojciechowskiZESPÓŁ SZKÓŁ NR 9 im. Romualda TrauguttaKoszalin8
8MaciejWróbelL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice8
9FranciszekBiałkowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice7
9JanDworakAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów7
9GracjanGrothTechnikum im.Stefana BieszkaChojnice7
9TeodorKrupskiVII Liceum Ogólnokształcące im. DąbrówkiPoznań7
9BartoszŁysakowskiL.O. im. B.Prusa w SkierniewicachSkierniewice7
10KonradCzerwiecZespół Szkół Nr 2 w DębicyDębica6
10ŁukaszFabrykiewiczZespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej CuriePłock6
10KevinFlorczakStaszic WschowaWschowa6
10AdamGórnaśZespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła IIŚrem6
10AlexKalinowskiLO GóraGóra6
10WiktorKisielZespół Szkół i Placówek OświatowychSkała6
10JoannaKitlińska6
10StanisławMielczarekLO GóraGóra6
10PrzemysławOrpelZespół Szkół Zawodowych w Brzegu DolnymBrzeg Dolny6
10KarolPrzybycinZespół Szkół OgólnokształcącychNowy Targ6
10MateuszTelakowskiKłodzka Szkoła PrzedsiębiorczościKłodzko6
10JakubUchmanZespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w PrzeworskuPrzeworsk6
ORGANIZATOR:
SPONSORZY:
PATRONI HONOROWI:
PARTNER STRATEGICZNY:
PARTNERZY:

Copyright © 2019 eduLAB sp. z .o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.